Is 8.0 out ? (Full Version)

All Forums >> [Current Games From Matrix.] >> [World War II] >> Steel Panthers World At War & Mega Campaigns >> SP:WaW Training Center



Message


Gavris Narcis -> Is 8.0 out ? (8/15/2003 9:57:52 PM)

Hello,

Would you been so kind to tell us if any upgrade version of SPWAW 7.1 come out ? I encountered many scenarios which were designed for 7.1 and 8.0 version ? What 8.0 version is ?

Leo.




chief -> Second Coming (8/16/2003 1:05:37 AM)

Version 8 is like the promised land its just around the corner.

At least thats what I read and read.

All kidding aside they (matrix and helpers) are testing it now. How long they test it ? Well..........it'll be worth the wait.

:D :cool:




PzV im Einsatz! -> (8/16/2003 7:04:09 AM)

Salut "Gavris Narcis", (ce inseamna?)

Ce spui daca ne punem alaturi sa facem cel mai bun oob pentru romania? :)




Gavris Narcis -> De acord (8/16/2003 1:17:55 PM)

>"Gavris Narcis", (ce inseamna?)

Este o denumire antica.

>Ce spui daca ne punem alaturi sa facem cel mai bun oob pentru romania? :) [/B][/QUOTE]


De acord. Dar exista marea problema ca eu din motive financiare nu pot accesa asa cum ar trebui Internetul. Folosesc acum doar I-cafe-urile si asa nu stiu cum vom putea sa facem (ca aici nu te lasa sa aduci vreun fisier sau CD de acasa). Astept posibile idei.
Ar fi solutia sa-ti dau tie toate datele mele si tu sa le pui in practica (adica in OOB).




PzV im Einsatz! -> (8/16/2003 4:44:54 PM)

>Ar fi solutia sa-ti dau tie toate datele mele si tu sa le pui in
>practica (adica in OOB).

ok, asa vom face.

Eu am H2H. Sa fac modificarile pe oob-ul sau sau pe cel original (7.1)? Poate ar fi bine sa incepem unul de la zero sau sa asteptam 8.1?

ma poti contacta la: [email]jagdpanther86@hotmail.com[/email]

toate cele bune




Page: [1]

Valid CSS!




Forum Software © ASPPlayground.NET Advanced Edition 2.4.5 ANSI
8.265625